Nigdy wcześniej nie byłem na wystawie motocykli, ale skoro wygrałem już bilet wstępu postanowiliśmy się wybrać na tę wystawę całą rodziną.Sama Warszawa przywitała nas padającym śniegiem. Po dotarciu na miejsce postanowiliśmy się rozglądnąć trochę i tak na samym wejściu przywitało nas ogromne stanowisko BMW, na którym oprócz nowości, można było znaleźć także symulator z California Superbike School, ale o tym trochę późnej. Na stoisku BMW nie mogło oczywiście zabraknąć dwóch króli ustępującego S 1000 RR HP4 oraz nowego, czyli S 1000 RR na rok 2015.

Obok stanowiska BMW znaleźć można było stanowisko Yamahy, na którym wszyscy podziwiali model R1M oraz specjalną wersję modelu MT-07 MotoCage, przygotowaną dla Stuntera13. Na stoisku Yamahy można było także zobaczyć model R3 oraz quad, na którym startował Rafał Sonik w radzie Dakar 2015.

Nie mogło oczywiście zabraknąć Ducati 1299 Panigale S, czy nowości Ducati Scrambler.

Oczywiście motocykle to nie wszystko – można było zobaczyć zarówno ciuchy Infamous, czy różne wyprzedaże organizowane przez InterMotors.

Ciekawostkę zaprezentowała firma WMW, która pokazała trike. Wszystko można zobaczyć na poniższej fotorelacji z wystawy.

A teraz powróćmy do stoiska BMW i symulatora California Superbike. Jeśli chcielibyście zobaczyć jak wygląda szkolenie to zapraszam na sam koniec wpisu.

 

A na koniec tak jak obiecałem, film z moją lekcją nauki wchodzenia w zakręty by California Superbike School.

Write A Comment

 

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.