Input your search keywords and press Enter.

Aktualizacja bramek płatności dla IP.Nexus

W ostatnich dniach IPS wypuścił nową wersję aplikacji IP.Nexus oznaczoną numerem 1.5.1. Oczywiście jak to oni nie poinformowali nigdzie, że zmieniła się struktura odpowiedzi własnych bramek płatności, dzięki czemu wszystkie bramki przestały działać (sic!).

Standardowo, gdy przestały mi działać bramki zgłosiłem to do producenta, a ten standardowo zlał sprawę twierdząc, że to mój błąd musi być a oni mi nie pomogą bo to jest autorska bramka i oni w takich przypadkach nie pomagają. PO długich bojach udało się. W końcu dowiedziałem się, że zmieniła się odrobinę struktura odpowiedzi dla bramek.

Do tej pory zwraca tablica miała mieć postać:

 return array( $this->request[ 'transId' ], 'okay', 'Płatność w Przelewy24 oznaczona jako poprawna.' );

Natomiast po zmiana ta sama odpowiedź musi wyglądać tak:

return array( 'status' => 'okay', 'amount' => $transactionDetails[ 't_amount' ], 'note' => 'Płatność w Przelewy24 oznaczona jako poprawna.' );

Wszystkie bramki płatności tj. Płatności.pl, Przelewy24 i Przelewy24 SMS zostały zaktualizowane i działają już poprawnie.

Jeśli ktoś używa nowej wersji IP.Nexus to powinien jak najszybciej pobrać ze strony: Dodatki do IP.Nexus aktualizację bramek płatności.

Dodatkowo chciałbym nadmienić, że w najbliższych dniach swoją premierę będzie miała jeszcze jedna zupełnie nowa bramka płatności także do obsługi płatności SMS. Dzięki której możliwe będzie sprzedawanie towarów/usług w naszym sklepie przy użyciu nie tylko tradycyjnych płatności ale także płatności SMS.

Jeśli chciałbyś, abym napisał dla Ciebie jakąś bramkę płatności pod dowolny system, który oferuje dostęp do jakiegoś API i da się go przetestować to napisz… Chętnie stworzę nowe bramki…

4 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Przeczytaj poprzedni wpis:
IPSBeyond.pl
(SD33) Pages – Nowe spojrzenie na dodatkowe strony

Dziś chciałbym przybliżyć nową aplikację (SD33) Pages. Sama aplikacja nie jest jakaś rewolucyjna, ponieważ pozwala na tworzenie własnych stron w...

Zamknij