Input your search keywords and press Enter.

Aktualizacja dodatków dla WHT.pl

Dzisiejszy wpis będzie odrobinę inny, bo będzie dotyczyć prac, które mam do wykonania w celu zaktualizowania dodatków (DB31) Company Testimonials oraz (DB31) Company Directory do nowszych wersji.

Jeśli chodzi o dodatek (DB31) Company Testimonials to aktualizacja polega między innymi na zmianie algorytmu sortowania opinii oraz dodaniu kilku nowych funkcjonalności. Funkcjonalności jakie zostaną dodane to uproszczenie rejestracji oraz kilka około systemowych zmian, których zwykły użytkownik nie będzie w stanie zobaczyć w związku z tym nie ma sensu się zbytnio rozpisywać na ten tematu, chyba, że ktoś z czytelników jest tym zainteresowany.

Aplikacja (DB31) Company Directory zostanie wyposażona w wyszukiwarkę firm w katalogu, który obecnie nie posiada takowej funkcjonalności. W tym celu zostanie użyty domyślny mechanizm IP.Board do wyszukiwania treści w systemie. Dzięki takiemu rozwiązaniu wyszukiwanie będzie dostępne w globalnej wyszukiwarce forum.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Przeczytaj poprzedni wpis:
IPSBeyond.pl
LDAP i IP.Board 3.3.1

W ostatnich dniach zgłosił się do mnie klient, który poprosił o instalację forum oraz skonfigurowanie po LDAP bazy użytkowników. Przyznałem,...

Zamknij