Input your search keywords and press Enter.

Alpinestars czy Dainese – czyli jaki wybrać kombinezon

Jeszcze w czasach, gdy miałem Yamahę, zastanawiałem się nad zakupem dwuczęściowego kombinezonu skórzanego. Co prawda producentów tego typu odzieży jest więcej, ale postanowiłem dokonać wyboru pomiędzy najlepszymi wg mnie przynajmniej markami – Dainese i Alpinestars.

Udaliśmy się z Żoną (bo dla niej też chcieliśmy kupić) do sklepów. Pierwszym sklepem był dystrybutor marki Dainese. Chwila rozeznania i pierwsze przymiarki. Kombinezony leżały jak na miarę szyte. Nic nie uwiera. Ponieważ było krzesło z siodłem motocyklowym, to sprawdziliśmy także na nim. Siedzi się wygodnie. Następnie pojechaliśmy do sklepu Alpinestars. Tutaj podobnie, lekkie rozeznanie, przymiarka i… zaczęły się problemy. Niby rozmiar ok, ale coś nie leży. Krępuje ruchy, trochę uwiera. Pierwsze co, to wzrok na metkę czy aby na pewno była to Alpina, w końcu mamy tej marki zbroje męską i damską, leżą rewelacyjnie.Okazuje się że niestety jest to Alpinestars.

W tym momencie decyzja pozostała jedna. Kombinezon tylko Dainese. Co prawda ostatecznie ich nie kupiliśmy jeszcze, ale podczas zakupów tylko tę markę biorę pod uwagę. Może kiedyś jak będę miał kombinezon szyty na zamówienie, to będzie inaczej, ale na razie nie ma innej możliwości.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Przeczytaj poprzedni wpis:
IPSBeyond.pl
Sphinx w IP.Gallery 5.x

Niestety, ale IPS swojego czasu rozłożył ręce i się poddał, usuwając tym samym całkowicie obsługę sphinxa z galerii.

Zamknij