Input your search keywords and press Enter.

BMW S 1000 RR – Deszczowy test motocykla

Dni testowe w BMW Dobrzański nie były najlepsze pod względem pogody, od rana padało, ale postanowiłem, że muszę pojechać, w końcu egzamin na prawko zdawałem w gorszych warunkach, jeździłem też nie raz w większe deszcze, więc co, drobny deszczyk miałby mnie powstrzymać? Nie tym razem… Motocykle czekały już na parkingu, oczywiście jak to zawsze w takich przejażdżkach- najpierw papierki, a później możemy jechać.

Trasa liczyła podobnie jak tydzień wcześniej około 40km, ale tym razem przejazd był przez Nową Hutę do obwodnicy, autostradą w stronę Kurdwanowa i później Nowohucką powrót do Dilera. Trasa dość przyjemna, choć strasznie dziurawa.

Ponieważ pogoda nie rozpieszczała, postanowiłem przetestować tryb rain motocykla. Objawia się on obniżeniem mocy motocykla do 150KM i inną charakterystyką oddawania mocy podczas odkręcania manetki. Muszę przyznać, że tryb ten robi dobrą robotę, gdyż w trybie sport lekkie odkręcenie manetki powodowało, że motocykl wyrywał do przodu, a tutaj lekkie odkręcenie charakteryzowało się delikatnym wzrostem obrotów dzięki czemu można powiedzieć, że BMW było bardziej „spokojne” (na tyle na ile można powiedzieć, że 150 konny motocykl może być spokojny :) ).

Po przejechaniu trasy czekał na nas jeszcze mały poczęstunek oraz „rozmowy kuluarowe” :)

Nie mniej jednak samą przejażdżkę w/w sprzętem będę wspominać naprawdę długo. Dla chętnych poniżej przedstawiam filmik, jaki mi się udało nakręcić podczas przejażdżki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Przeczytaj poprzedni wpis:
Yamaha R1 2015 - Czy to jeszcze piękno, czy może brzydota?
Yamaha R1 2015 – Czy to jeszcze piękno, czy może brzydota?

Długo się zastanawiałem, czy napisać ten wpis, czy może lepiej nie. Ostatecznie jednak postanowiłem wyrazić swoją opinię na temat nowego...

Zamknij