Dzisiejszy wpis wydawać by się mogło, że jest zupełni inny niż poprzednie moje wpisy i nie jest związany z IP.Board. Jednakże tak nie jest. Ten wpis także będzie dotyczył IP.Board, ale trochę od innej strony.

Tak się ostatnio zastanawiałem ile warte są ciekawe pomysły dla administratora forum? Czy da się to jakoś zmaterializować? Wydaje mi się że nie. Każdy z nas rozwija forum zgodnie z jakąś swoją wizją jak forum powinno wyglądać i działać, ale czy słuchacie użytkowników i ich pomysłów? Ja staram się zawsze wysłuchać pomysłów użytkowników i te, które uznam za ciekawe staram się wdrażać.

W jaki sposób zbieracie pomysły użytkowników? Ja kiedyś używałem UserReport, ale zrezygnowałem… Teraz jest tak, że użytkownicy mogą zgłaszać swoje propozycje w kategorii na forum, ale czy jest to dobre rozwiązanie? Na tą chwilę najlepsze jakie znam… Zapewne wielu z Was używa podobnych rozwiązań. Ale jak wtedy przebiega cały proces prac nad pomysłem? Czy nie było by fajnie jakby pomysły były zgłaszane w kategoriach a użytkownicy mogli głosować na pomysły, że są fajne lub nie? Czy nie ułatwiło by to rozwoju forum? Można by wtedy sondażować jakie pomysły są najbardziej wyczekiwane przez użytkowników a jakie nie.

Czy nie chcielibyście takiej aplikacji używać u siebie? Ja osobiście bardzo chętnie bym ją zainstalował i promował. Tutaj właśnie przyjdzie nam z pomocą nowa aplikacja (SD) Ideas, która już nie długo będzie dostępna dla wszystkich :) Plan wydawniczy już jest, zakres funkcjonalności został opracowany. Kiedy można się spodziewać aplikacji? Niestety nie jestem w stanie podać dokładnej daty premiery owej aplikacji ponieważ wymaga ona wiele prac.

Niemniej jednak aplikacja jest w trakcie pisania a co za tym idzie można już oglądać galerię z prac nad produktem: (SD) Ideas – Galeria

Write A Comment

 

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.