Input your search keywords and press Enter.

Klika drobnych zmian na IPSBeyond.pl

Jak pewne większość z Was zauważyła na IPSBeyond pojawiło się kilka ciekawych zmian. Pierwszą podstawową zmianą jest uruchomienie kanałów developerskich dla aplikacji IP.Board tworzonych przeze mnie :)

Ale zaczynając od początku. Powstała nowa kategoria na forum: Informacje Developerskie. W tej kategorii będą prezentowane wpisy o wydaniach nowych wersji aplikacji, modyfikacji i innych dodatków. Wystarczy zasubskrybować kanał RSS aby być na bieżąco ze wszystkimi dodatkami.

Drugą nowością jest blog: IP.Board Apps DEV Blog. Dzięki temu blogowi będziecie mogli uzyskać informacje z pierwszej ręki dotyczące prac nad nowymi wersjami dodatków. Nie będą to puste informacje a postaram się, aby były to techniczne informacje wraz z konkretnymi przykładami.

Trzecią nowością, której nie widać na pierwszy rzut oka jest uruchomienie aplikacji (SD) Apps System. Aplikacja ta ma na celu zarządzać wersjonowaniem moich dodatków, dzięki czemu będziecie mogli bezpośrednio w panelu administratora sprawdzić, czy dla danego dodatku ukazała się już nowa wersja. To jeszcze nie wszystko, aplikacja ta będzie w serwować newsy we wszystkich nowych wersjach moich aplikacji, dzięki czemu każdy będzie mógł zapoznać się z najciekawszymi informacjami :)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Przeczytaj poprzedni wpis:
IPSBeyond.pl
Ile warte są pomysły dla administratorów forum

Dzisiejszy wpis wydawać by się mogło, że jest zupełni inny niż poprzednie moje wpisy i nie jest związany z IP.Board....

Zamknij