Wystawa MOTO EXPO POLSKA 2016 – Wystawa Motocykli i Skuterów to znane wydarzenie do tej pory jako „Ogólnopolska wystawa motocykli i skuterów”. Zmieniła się nie tylko nazwa, ale także i miejsce, w którym odbywają się targi. Byliśmy tam w zeszłym roku więc i w tym nie mogło nas zabraknąć. Co się zmieniło i jak wyglądają targi teraz? O tym wszystkim dowiecie się z dalszej części wpisu.

Lokalizacja

Położenie hali jest jest dość dogodne i jako jadący z Krakowa nie musiałem zbytnio ani kluczyć po Warszawie, ani poszukiwać tego miejsca

Parking

Parking podobnie jak na ul. Marsa znajdował się za równo pod halą jak i na powierzchni. Na pewno minusem tego miejsca było to, że parking niestety był płatny w zależności od miejsca, gdzie zaparkowaliśmy. Podziemie kosztowało 8zł za pierwszą godzinę i 6zł za rozpoczętą każdą kolejną. Na powierzchni parking był po 8zł za godzinę. Można było także zaparkować na przydrożnym parkingu, a tutaj koszt był 20zł za dzień.

Wyjazd

Tutaj niestety duży minus dla lokalizacji, ponieważ byliśmy z synkiem i wyjeżdżaliśmy z hali dość wcześnie, żeby jechać coś jeszcze zjeść i tutaj zaskoczenie, dojazd do najbliższej ulicy zajął nam niecałe 30minut.

Organizacja

Same targi zorganizowane były lepiej niż na ul. Marsa. Większe hale sprawiły, że było więcej miejsca między stoiskami poszczególnych wystawców. W pobliżu stanowiska Motopomocnych był też kącik dla dzieci, gdzie mogły się pobawić, co też jest dużym plusem. Lepiej także była zorganizowana gastronomia – w przedsionku pomiędzy halami było miejsce, gdzie można było usiąść i zjeść coś na spokojnie.

Fotorelacja

Na stronie GdzieNaMoto.photo można znaleźć moją małą fotorelację z targów, do oglądania której serdecznie zapraszam.

Wystawcy

No cóż, tutaj było różnie, bo jedni pokazali więcej inni mniej, jednakże tutaj nie zauważyłem żadnej zmiany w stosunku do roku poprzedniego. Na stoisku BMW było CSS (California Superbike School), które podobnie jak w roku poprzednim pokazywało na symulatorze jak zachować poprawną pozycję podczas jazdy motocyklem i w zakręcie. Na innych stanowiskach nie było tego typu atrakcji. Oczywiście były jeszcze strefy dla podróżników i zawodników, ale zorganizowane było to jako osobne miejsca, więc nie kwalifikuję ich jako części któregoś z wystawców.

Ogólnie wystawa była zadowalająca, jedynie przez drogę dojazdową pozostaje pewien niesmak ;)

Write A Comment

 

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.