Input your search keywords and press Enter.

Najnowsze dodatki IP.Board

W minionym tygodniu na łamach IPSBeyond.pl pojawiły się 2 bardzo ciekawe dodatki. Jednym z nich jest znana już wszystkim aplikacja (DB32) Members Export, natomiast drugi dodatek to nowość. Jest to hook (SD32) Reputation Reason.

Nowa odsłona aplikacji (DB32) Members Export oznaczona numerkiem 1.2.1 przynosi kilka zasadniczych zmian. Najważniejszą z nich jest możliwość wyeksportowania bazy emaili w postaci pliku csv. Druga nowość wynikła w tzw. praniu. Okazało się, że przy bazie, która posiada około 100 000 adresów email i więcej php sobie nie radzi z eksportem tak dużej ilości danych. W związku z tym dorobiłem porcjowanie danych, dzięki któremu możemy eksportować emaile w paczkach po np 20 000 adresów.

Dodatek (SD32) Reputation Reason, dodaje dodatkowe możliwości podczas dawania punktów reputacji, a dokładniej daje możliwość dania powodu, dla którego tak a nie inaczej oceniamy czyjąś wypowiedź. Co prawda jest to nowy hook, ale już doczekał się kolejnej wersji. Ma to związek z tym, że np. w języku Rosyjskim powód dania reputacji był zamieniany na nieprawidłowe „krzaczki”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Przeczytaj poprzedni wpis:
IPSBeyond.pl
(DB32) Terrarium Company Directory – Czyli katalog firm dla IP.Board – Wydane!!!

W ostatnim czasie pisałem o Katalogu profili firmowych dla IP.Board. I tak po paru dniach światło ujrzała finalna wersja wersja...

Zamknij