W ostatnich dniach ukazała się nowa wersja dodatku do IP.Board o nazwie IP.Nexus oznaczona numerkiem 1.4.2
Tego wpisu raczej by nie było gdyby wszystko było z dodatkiem ok, bo Ci co „siedzą” w IP.Board wiedzą, że owa wersja nie przynosi jakichś rewolucyjnych zmian ani też nic nowego co było by warte opisywania.

A jednak zarówno wersja 1.4.1 jak i 1.4.2 mają poważny błąd z autorskimi bramkami płatności. I tak od paru dni walczę z nimi, żeby mi napisali co jest nie tak z moimi bramkami. Problem jest taki, że zarówno Bramka Przelewy24 jak i Bramka Platnosci.pl przestały poprawnie działać po powrocie z systemu płatności. Nie działa w nich automatyczne zatwierdzanie transakcji, ponieważ przesyłając ID transakcji zobaczymy piękny błąd, ze nie odnaleziono faktury o takim ID (sic!) :/ Oczywiście w dokumentacji nic nie pisze, że miałbym gdzieś zwracać jeszcze jakieś ID faktury… Najgorsze jest to, że cały dodatek jest zakodowany i nie sposób samemu sobie zdebugować gdzie jest błąd.

Co na to producent? W sumie nic, standardowo, że to błąd w moim dodatku a oni nie mogą mi pomóc w tym. Mam nadzieję, że szybko sprawa się wyjaśni i uzyskam satysfakcjonującą odpowiedź tak, aby móc przywrócić pełną funkcjonalność w/w bramkom.

1 Comment

Write A Comment

 

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.