Starając się sprostać oczekiwaniom użytkowników w dniu dzisiejszym w serwisie IPSBeyond.pl – Polskim wsparciu dla IP.Board została uruchomiona nowa usługa. Do tej pory żadne forum o tej tematyce nie uruchomiło tego typu usługi więc można powiedzieć, że jesteśmy pierwsi w Polsce a może i na Świecie. Ale do rzeczy.

Wszystkich, którzy chcieli by otrzymywać najnowsze informacje ze świata IP.Board zapraszam do zapisywania się do naszego newslettera. Newsletter ten będzie wysyłany systematycznie i będzie zawierać informacje, które powinny zainteresować każdego administratora forum/pasjonata.

Wraz z pojawieniem się newslettera swoją premierę ma także aplikacja (SD) Newsletter, która to właśnie odpowiada za zarządzanie wszystkim :) Po kilku testach aplikacja ta będzie dostępna także dla szerszego grona więc już dziś zapraszam wszystkich do śledzenia wpisów na FB oraz na forum.

Nowości na forum to jednak nie koniec zmian, jakie wchodzą w życie na IPSBeyond. Wraz z newsletterem nastąpiła zmiana regulaminów forum, zakupów oraz polityki prywatności. Zmiany te są podyktowane chęcią scalenia regulaminu zakupów oraz regulaminu forum. Niestety ale aby nadążyć za zmianami jakie następują wokół nas trzeba także wprowadzać zmiany w regulaminach.

Write A Comment

 

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.