W dniu dzisiejszym rozpocząłem prace nad nową wersją aplikacji (SD) Company Directory. Zapewne większość z Was jest ciekawa co przyniesie nowa wersja aplikacji, jeśli tak to zapraszam do przeczytania dalszej części wpisu.

W wersji 2.2.0 pojawi się kilka bardzo ciekawych funkcjonalności takich jak:

  • Wyszukiwarka
  • Kanał w IP.Content
  • Wpisy w „Moje media”
  • Nowe hooki na stronie głównej

Dodatkowo nowa wersja przyniesie poprawki kilku znalezionych błędów.

Wyszukiwarka
W wersji 2.2.0 pojawi się w końcu wyczekiwana wyszukiwarka :) oprócz standardowego wyszukiwania będzie można także wyświetlić firmy dodane przez konkretnego użytkownika, czyli wyszukiwanie zawartości użytkownika. Będzie także można szukać po tagach profilu. Wyszukiwarka będzie umożliwiała 2 tryby pracy: szukanie w komentarzach oraz szukanie w profilach firm

Kanał w IP.Content
IP.Content umożliwia nam tworzenie utworzenie bloku, który będzie prezentował profile firm. Do wyboru mamy kilka możliwości: sortowanie po dacie dodania profilu, po nazwie, ilości wyświetleń, dacie ostatniej modyfikacji. Dzięki temu jesteśmy w stanie zbudować bloki zarówno z najpopularniejszymi profilami jak najnowszymi.

Wpisy w „Moje media”
„Moje media” to taka zakładka w edytorze, która umożliwia nam wstawienie do postu/sygnaturki swoistego boxu, który to zawiera jakieś informacje. W przypadku katalogu firm będzie to okładka profilu, nazwa profilu, kategoria w jakiej znajduje się profil firmy oraz data dodania profilu firm.

Nowe hooki na stronie głównej
Planowane jest stworzenie 3 nowych hooków: ostatnio komentowane, ostatnio dodane opinie, najwyżej ocenione profile firm. Hooki standardowo będą umieszczone w prawym sidebarze na stronie głównej forum.

Dodatkowo wzorem aplikacji (SD) Advert System uruchomiłem specjalną galerię, w które można zobaczyć screeny z aplikacji. Galerię można znaleźć pod adresem: (SD) Company Directory – Galeria

Write A Comment

 

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.