O mnie

Witaj,

Skoro trafiłeś na tą stronę to znaczy, że jesteś ciekaw i chciałbyś się dowiedzieć kilku informacji na mój temat. Na tej stronie znajdziesz takie informacje jak to kim jestem, co robię oraz o czym piszę na łamach tego bloga. Ale zacznijmy od końca…

O mnie, o blogu, czyli o czym będę pisał

Zasadniczo na blogu będę poruszał dwa bliskie mi tematy tj. dotyczące programowania oraz motocykli.

Programowanie, a właściwie moje perypetie z Invision Community

Tematyka programowania będzie bardziej skupiona na rozwiązaniach dedykowanych Invision Community (dawniej ipb, IP.Board, Invision Power Board, IPS Community Suite), ponieważ ten temat jest mi najbliższy, będę się starał publikować ciekawe porady, opisywać problemy wynikłe podczas codziennego programowania dedykowanych rozwiązań dla tego skryptu, czy też różnych nowości.

Motocykle, moje drugie hobby

Jak już wspomniałem wcześniej, drugim tematem jaki będę poruszał na blogu są motocykle. Tutaj głównie skupię się na moich przeżyciach, wrażeniach i tym co jest ważne z mojego punktu widzenia jako motocyklisty. W tematyce motocykli nie zabraknie także testów sprzętu, akcesoriów i innych rzeczy, które uda mi się przetestować.

Kim jestem i czym się zajmuję?

Zapewne już wiesz jak się nazywam, a jeśli nie to wiedz, że nazywam się Dawid Baruch. Z zawodu jestem programistą PHP. Aktualnie prowadzę własną firmę developerską specjalizującą się w rozwiązaniach dedykowanych Invision Community. Na co dzień współpracuję także z największym portalem rolniczym – agrofoto.pl oraz portalem dla maniaków telewizji – HDTV Polska.

Wcześniej swoje doświadczenie zdobywałem pracując między innymi w nazwa.pl oraz jako freelancer wykonując różne zlecenia na strony WWW oraz modyfikacje na fora internetowe.

Moim hobby oprócz programowania są motocykle (o których także będę pisał na blogu) oraz fotografia.

Prywatnie jestem mężem i tatą.

Znaleźć mnie można w takich serwisach jak: