Input your search keywords and press Enter.

Odświeżona wersja (SD) Xbox Live LeaderBoards już jest

Minęło sporo czasu od ukazania się ostatniej wersji aplikacji aplikacji (SD) Xbox Live LeaderBoards. Postanowiłem to trochę zmienić i odświeżyć aplikacje o nowy core.

Do tej pory dużym problemem było to, że operacje pobierania danych były realizowane przez zewnętrzny serwis, który dodatkowo cacheował po swojej stronie dane. Niestety nie miało to wpływu na szybkość działania aplikacji, a wręcz przeciwnie. Pojawiały się problemy chociażby ze znajomymi online, którzy potrafili przez długi czas być widoczni jako dostępni pomimo, że od kilku dni nawet nie używali konsoli…

Od wersji 1.0.4 aplikacja będzie korzystać z samoczynnego pobierania danych bezpośrednio ze strony live.xbox.com, dzięki czemu dane będą bardziej aktualne. Zmiana fragmentu core odpowiedzialnego za pobieranie danych powinna teraz znacząco poprawić działanie aplikacji i wyeliminować wcześniejsze braki.

W nowej wersji pojawia się coś jeszcze, jest to wsparcie dla aplikacji (SD) Newsletter, dzięki czemu możemy wysyłać cykliczne newslettery także z tej aplikacji.

Treść takiego newslettera zależy już wtedy tylko od nas i możemy albo wysłać informacje o graczach (posiadających najwięcej reputacji, gamescore lub tych, którzy grali w największą ilość gier) lub grach (posiadających najwięcej osiągnięć, gamescore lub tych gier, w które grało najwięcej graczy).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Przeczytaj poprzedni wpis:
IPSBeyond.pl
Katalog forów IP.Board

Ostatnimi czasy sporo czasu poświęcałem na analizę braków w "świecie" IP.Board i w końcu doznałem olśnienia :)

Zamknij