Input your search keywords and press Enter.

Płatności on-line dla IP.Nexus

Zapewne większość czytelników wie, że jestem autorem kilku bramek płatności dla IP.Nexus. Jako, że IP.Nexus cieszy się coraz większą popularnością postanowiłem wyjść temu na przeciw. Wszystkie bramki płatności otrzymały dużo niższą cenę, dzięki czemu stają się bardziej dostępne.

Na dzień dzisiejszy dostępne są bramki dla dwóch najpopularniejszych dostawców usług płatności on-line, czyli PayU.pl oraz Przelewy24.pl.

Nie mniej jednak, aby poszerzyć ofertę i aby stała się ona jeszcze bardziej atrakcyjna postanowiłem nawiązać współpracę z innymi dostawcami tego typu płatności. Dzięki temu w najbliższym czasie zostaną udostępnione nowe bramki płatności do innych popularnych systemów.
Wraz z wprowadzeniem nowej oferty bramek płatności przygotuję jakąś specjalną akcję promocyjną na zakup bramek płatności.

Jeśli macie jakieś propozycje i chcielibyście jakieś nowe bramki do IP.Nexus to piszcie w komentarzach lub prywatnie na adres e-mail. Postaram się spełnić Wasze oczekiwania i napisać nowe bramki.

4 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Przeczytaj poprzedni wpis:
IPSBeyond.pl
(SD33) Calendar

Aplikacja (SD33) Calendar rozszerza funkcjonalność standardowego kalendarza dostępnego w IP.Board o dodatkowe funkcjonalności poprawiające atrakcyjność aplikacji.

Zamknij