Input your search keywords and press Enter.

Pozycjonowanie stron – Czy warto skorzystać z SeoPilot.pl ?

Dziś postanowiłem przyjrzeć się ofercie SeoPilot.pl i sprawdzić, czy faktycznie jest taka dobra. Czy warto korzystać z tego systemu? Dowiecie się po przeczytaniu tego wpisu.
Jakie są efekty pozycjonowania tym systemem zapewne każdy czytelnik tego bloga wie, ale jeśli nie to zachęcam do zapoznania się z testem pozycjonowania jaki przeprowadziłem (o teście można przeczytać we wpisach: SeoPilot – podsumowanie testów oraz SeoPilot – testy pozycjonowania). Podczas testów byłem mile zaskoczony efektami, ale czy faktycznie warto inwestować pieniądze w tym systemie, czy jest on wart swojej ceny? Moim zdaniem tak ponieważ: po pierwsze w cale nie jest taki drogi co pokazuje poniższa tabla kosztów za pojedynczy link w serwisie o danym PR, po drugie efekty są zauważalne już po kilku dniach.

Jak widać na obrazku jeden link na stronie głównej możemy zakupić już za niecałe 2zł, a na podstronach ceny linków zaczynają się już od 13 gr. Wiadomo strony z PR0 to żadna rewelacje, ale te z wyższym PageRankiem także nie są jakoś strasznie drogie. To jeszcze nie wszystko, przez pierwsze 30 dni lub gdy strona osiągnie top-10 budżet dla frazy kluczowej kosztuje jedyne 16zł, dzięki czemu może za małą kwotę sprawdzić, efektywność systemu SeoPilot.pl. Jeśli to nadal nikogo nie przekonuje to może uruchomić sobie projekt testowy, który pozwala na 30 dniowy test pozycjonowania strony zupełnie za darmo. Nie ma nic lepszego niż za darmo przetestować proces pozycjonowania stron :)

Wszystkim zainteresowanym pozycjonowaniem polecam SeoPilot.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Przeczytaj poprzedni wpis:
SolutionDEVs
Własna wyszukiwarka w aplikacji IP.Board

Dzisiejszy wpis jest delikatnie inny od wcześniejszych wpisów, ponieważ będzie dokładnie opisywał proces tworzenia własnej wyszukiwarki w aplikacjach IP.Board. Artykuł...

Zamknij