Input your search keywords and press Enter.

Program księgowy on-line dla firmy

Przed założeniem firmy dużo czasu spędziłem na poszukiwaniu odpowiedniego programu księgowego, do którego miałbym dostęp on-line i co najważniejsze nie kosztował by majątku :)
Ostatecznie wybrałem trzy najlepsze systemy, czyli iFirma, wFirma i inFakt. Dużo czasu poświeciłem na testowanie, porównywanie i muszę powiedzieć, że najlepiej wydał w tym starciu inFakt. W bardzo przystępnej cenie oferuje młodemu przedsiębiorcy to co ten potrzebuje. Nie płacimy za zbędne bajery typu kalendarz (od czego mamy chociażby google Calenda) system kadrowy, którego na początku działalności i tak raczej nie wykorzystamy.

Ja ze swojej strony polecam wszystkim inFakt bo za tą cenę nic lepszego nie znajdziecie. W dodatku w ostatnich dniach w Android Markecie pojawiła się aplikacja, dzięki której bezpośrednio z telefonu możemy przejrzeć nasze sprawy księgowe, wystawić fakturę, czy zarządzać klientami…

One Comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Przeczytaj poprzedni wpis:
SolutionDEVs
SolutionDEVs – wystartowało

Od stycznia stałem się właścicielem firmy. Założona działalność nosi nazwę SolutionDEVs. Firma świadczy głównie usługi programistyczne i graficzne.

Zamknij