Input your search keywords and press Enter.

(SD) Advert System 1.0.0 – Wydany

I tak prace nad aplikacją (SD) Advert System dobiegły końca. Zakończyły się testy a wraz z nimi światło dzienne ujrzała pierwsza wersja aplikacji

(SD) Adert System jest pierwszą na światowym rynku aplikacją umożliwiającą zakup reklamy na forum. Dodatkowo możemy tworzyć strefy reklamowe praktycznie w dowolnym miejscu naszego serwisu i pobierać opłaty w zależności od strefy i ilości wyświetleń/kliknięć/dni emisji.

Aplikacja posiada także panel klienta w którym użytkownicy mogą zobaczyć statystyki swoich reklam, dokonać przedłużenia reklamy i wiele więcej. Szerszy opis produktu wraz z screenami z aplikacji można zobaczyć w karcie produktu w naszym sklepie: (SD)Advert System.

Aby tradycji stało się zadość wraz z wprowadzeniem nowej aplikacji pojawia się mała promocja. Użycie kodu: SDADVERT_PROMO spowoduje obniżenie ceny aplikacji o 10%, ale trzeba się spieszyć ponieważ kod jest ważny tylko dla 10 pierwszych zakupów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Przeczytaj poprzedni wpis:
Nowa wersja (SD) Company Directory – 2.2.0

W dniu dzisiejszym rozpocząłem prace nad nową wersją aplikacji (SD) Company Directory. Zapewne większość z Was jest ciekawa co przyniesie...

Zamknij