Input your search keywords and press Enter.

(SD) Advert System wersja agrarna

Zapewne większość czytelników bloga zna już aplikację (SD) Advert System w skrócie pisząc jest to system sprzedaży reklam. Nim powstał ten system powstała wersja dla portalu rolniczego AgroFoto.pl, która znacząco różni się od wersji dostępnej w sprzedaży. Wpis ten będzie opisywać właśnie tą wersję aplikacji.

Wersja rolnicza prócz nazwy nie ma praktycznie nic wspólnego ze znaną Wam wersją (SD) Advert System. Wspólne mają tylko kilka metod w core.

System ten nie umożliwia tworzenia własnych stref reklamowych ponieważ jego zadaniem jest wyświetlanie reklam w konkretnym miejscu. Aplikacja posiada to coś innego, a mianowicie możliwość wyboru kategorii forum/galerii, gdzie można wyświetlać reklamy. Wykorzystane do tego zostało specjalne API, które umożliwia dynamiczne tworzenie zaczepów dla różnych aplikacji.

Dodatkowo dla tej aplikacji został napisany dedykowany system fakturowo księgowy wraz z płatnościami. Dodatkową różnicą tej aplikacji jest to, że reklama po zakupieniu musi zostać zaakceptowana przez moderatora i dopiero wtedy reklamy będą wyświetlane.

Różny jest też system statystyk ponieważ wersja agrarna do wyświetlania statystyk używa biblioteki Highstock umożliwiającej tworzenie interaktywnych wykresów w JavaScripcie.

W dniu dzisiejszym pojawiła się kolejna wersja tej aplikacji, w której zaimplementowane zostały kody rabatowe, które można wygenerować w panelu administratora :)

Zapewne nie jest to także ostateczna wersja tej aplikacji a wkrótce pojawi się jakaś kolejna wersja z jakąś nową funkcjonalnością.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Przeczytaj poprzedni wpis:
IPSBeyond.pl
Dotpay.pl oraz Transferuj.pl dla IP.Nexus

Firmę Dotpay.pl znają chyba wszyscy. Dziś ich system płatności został wzbogacony o możliwość integracji z IP.Nexus. Inaczej natomiast jest z...

Zamknij