Input your search keywords and press Enter.

(SD) Company Directory 2.2.1 – zmiany w nowej wersji

O aplikacji (SD) Company Deirectory rozpisywałem się już nie raz i zapewne większość czytelników wie do czego służy ta aplikacja. W tym wpisie opiszę zmiany jakie wejdą wraz z wersją 2.2.1 aplikacji.

Jedną z nowości w w tej wersji będzie możliwość importowania w panelu administratora województw oraz miast w województwie.

Dodatkowo jako jedną z najważniejszych nowości jest geolokalizacja profili. Na czym to polega? Na stronie głównej forum będzie specjalny blok „firmy w pobliżu”, który na podstawie lokalizacji naszego adresu IP wyszuka profile firm, które znajdują się w naszym rejonie.

Oczywiście nie jest to jedyna zmiana bo dodatkowo zostały poprawione błędy w wyszukiwarce oraz kilka innych drobnych błędów.

Jest jeszcze jedna nowość, o której nie wspomniałem a mianowicie wyczekiwana przez wielu możliwość wymuszenia zakupu pakietu, dzięki czemu nasz katalog zyskuje możliwość dodawania tylko płatnych wpisów.

Zachęcamy do pobierania nowej wersji (SD) Company Deirectory

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Przeczytaj poprzedni wpis:
Topify dla IP.Board

Większość z użytkowników zapewne wie co to jest tapatalk lub przynajmniej słyszało o tej aplikacji. Niestety ale aby używać tapatalk...

Zamknij