(SD) Company Directory 2.4.0 jako prekursor tego typu aplikacji wyznacza nowe możliwości. W nowej wersji dostępny będzie moduł wielojęzycznych opisów profilów firmowych.

Ogólna zasada

Wielojęzyczność opisów w aplikacji oparta jest na językach dostępnych na forum i dostosowuje się do nich dynamicznie. Oznacza to, że jeśli na forum posiadamy zainstalowany tylko jeden język, to można będzie podać tylko jeden opis profilu. Natomiast jeśli będziemy mieć zainstalowane kilka wersji językowych, pojawi nam się kilka edytorów do uzupełnienia opisu.

Formularz dodawania profilu

Jak wspomniałem w poprzednim akapicie, ilość edytorów zależy od ilości zainstalowanych języków na forum. Dodatkowo aby ułatwić, który edytor jest do którego języka ,jest on odpowiednio podpisany (patrz screen poniżej). Dodatkowo wymagany do uzupełnienia jest tylko opis w domyślnym języku na forum.

(SD) Company Directory 2.4.0 - Wielojęzyczny formularz dodawania profilu

Wygląd profilu

W przypadku, gdy na forum mamy tylko jeden język lub gdy użytkownik uzupełni tylko jeden opis, wygląd profilu nie ulega zmianie. W sytuacji, gdy użytkownik uzupełni więcej niż jeden opis (SD) Company Directory zmienia swoje standardowe zachowanie i wygląd, dodając funkcjonalność zakładek z opisem. Tytułami zakładek są nazwy języków na forum.

(SD) Company Directory 2.4.0 - Wielojęzyczny opis profilu

Write A Comment

 

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.