(SD) Company Directory od dość dawna nie był rozwijany. W związku z tym postanowiłem wydać nową wersję, która przyniesie kilka ciekawych zmian. Pierwszą z nich jest zmiana wyglądu.

Wygląd listy profili

Pierwszą z omawianych zmian będzie zmiana wyglądu listy profili. W nowej odsłonie aplikacja zyskała wygląd „kafelkowy”, który jest lepiej ułożony i prezentuje się dużo bardziej profesjonalnie niż ten znany z poprzednich wersji.

(SD) Company Directory 2.4.0 - Wygląd listy profili

Wygląd profilu

Kolejnym elementem (SD) Company Directory, który uległ zmianie to profil firmy. W poprzednich wersjach często użytkownicy skarżyli się na problemy z wyglądem zdjęć profilowych. W związku z tym wygląd został zupełnie przeprojektowany, co sprawia, że prezentuje się dużo lepiej i sprawia mniej problemów.

(SD) Company Directory 2.4.0 - Wygląd profilu

Wygląd opinii o firmie

Dodatkowe pola opinii w (SD) Company Directory do tej pory były prezentowane pod informacjami o autorze opinii. Było to dość mylące, gdyż odwiedzający mogli nie wiedzieć, czy to są jakieś oceny do opinii, czy dodatkowe pola do autora. Problem pojawiał się także, gdy pole pozwalało na dłuższą zawartość. Od wersji 2.4.0 dodatkowe pola będą prezentowane w ramce nad treścią opinii, dzięki czemu wszystko będzie bardziej czytelne.

(SD) Company Directory 2.4.0 - Wygląd opinii do profilu firmy

Write A Comment

 

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.