Input your search keywords and press Enter.

O (SD) Game Keys Store już pisałem parę dni temu (we wpisie (SD) Game Keys Store – Pierwsza aplikacja z zaawansowaną wyszukiwarką) dzisiaj natomiast chciałbym się skupić na czymś zupełnie innym a mianowicie na samym procesie zakupu produktów w aplikacji. Tym jak wygląda i jakie ma możliwości.

Tutaj trzeba przyznać, że IPS skopał to po całości, ponieważ tworząc własną aplikację nie możemy wykorzystać koszyka z aplikacji Commerce, tylko kupując coś od razu lądujemy na stronie płatności. Przy normalnych aplikacjach nie jest to jakaś wielka przeszkoda, natomiast przy aplikacji tego typu jest to dość spory problem, ponieważ uniemożliwia nam zakupu kilku produktów tego samego typu lub kilku różnych produktów jednocześnie. Oczywiście nie jest to problem, którego nie da się rozwiązać, ale kosztowało to sporo czasu i pracy, aby obejść niektóre ograniczenia forum.

Na filmie możecie zobaczyć jak wygląda finalny efekt moich prac.

Zobacz także w serwisie Youtube: https://www.youtube.com/watch?v=Wj_6GPwLCAI

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Przeczytaj poprzedni wpis:
(SD) Game Keys Store - Pierwsza aplikacja z zaawansowaną wyszukiwarką
(SD) Game Keys Store – Pierwsza aplikacja z zaawansowaną wyszukiwarką

(SD) Game Keys Store jest moją najnowszą aplikacją, która pozwala sprzedawać gry w naszym serwisie. Aplikacja wykorzystuje do sprzedaży gier...

Zamknij