Input your search keywords and press Enter.

(SD) My Places 1.0.0 i problemy z działaniem aplikacji

Aplikacja (SD) My Places była pisana specjalnie dla forum Gdzie Na Moto Miała to nie być jedna z tych aplikacji, które piszę a później sprzedaję. Stąd też aplikacja została wczoraj zainstalowana na forum w pierwszej wersji zdatnej do testówPrzynajmniej tak mi się wydawało na początku, ponieważ na serwerze developerskim wszystko działało ślicznie. No właśnie działało jest tutaj dobrym słowem, bo po wgraniu na docelowy serwer wiele rzeczy przestało działać.

Początkowo okazało się że jest problem z generowaniem mapy jeśli importujemy pliki kml.

Po wyeliminowaniu tego błędu okazało się że jest problem z niektórymi kategoriami, bo w specyficznych przypadkach przekierowują do kategorii w downloadsie. To także udało się wyeliminować…

I pojawiły się kolejne problemy, mianowicie zaimportowana trasa miała ponad 200km, na mapie googla generuje się tylko około 10km.

Najważniejsze, że dane zapisują się prawidłowo a wyświetlanie zawsze można poprawić w kolejnej wersji :) nad którą już pracuje i będzie jeszcze lepsza.

Zapewne zastanawiacie się, czy aplikacja będzie dostępna dla innych? Na tą chwilę ciężko mi na to odpowiedzieć, ponieważ muszę przemyśleć pewne inne kwestie, które wpływają na moją decyzję.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Przeczytaj poprzedni wpis:
Test WD-40 specialist motorbike silicone shine

Od paru tygodni prezentuje Wam rożne produkty marki WD-40. W tym tygodniu także pozostaniemy w kręgach produktów tej marki i...

Zamknij