Aplikacja (SD) My Places była pisana specjalnie dla forum Gdzie Na Moto Miała to nie być jedna z tych aplikacji, które piszę a później sprzedaję. Stąd też aplikacja została wczoraj zainstalowana na forum w pierwszej wersji zdatnej do testówPrzynajmniej tak mi się wydawało na początku, ponieważ na serwerze developerskim wszystko działało ślicznie. No właśnie działało jest tutaj dobrym słowem, bo po wgraniu na docelowy serwer wiele rzeczy przestało działać.

Początkowo okazało się że jest problem z generowaniem mapy jeśli importujemy pliki kml.

Po wyeliminowaniu tego błędu okazało się że jest problem z niektórymi kategoriami, bo w specyficznych przypadkach przekierowują do kategorii w downloadsie. To także udało się wyeliminować…

I pojawiły się kolejne problemy, mianowicie zaimportowana trasa miała ponad 200km, na mapie googla generuje się tylko około 10km.

Najważniejsze, że dane zapisują się prawidłowo a wyświetlanie zawsze można poprawić w kolejnej wersji :) nad którą już pracuje i będzie jeszcze lepsza.

Zapewne zastanawiacie się, czy aplikacja będzie dostępna dla innych? Na tą chwilę ciężko mi na to odpowiedzieć, ponieważ muszę przemyśleć pewne inne kwestie, które wpływają na moją decyzję.

 

Write A Comment

 

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.