Input your search keywords and press Enter.

W ostatnim czasie sporo czasu poświęcam na pisanie nowej aplikacji o nazwie (SD) My Places. Część z Was może ją znać pod hashtagiem #sdmp, w poniższym wpisie wyjaśnię czym dokładnie jest ta aplikacja oraz pokażę Wam mały sneak peek z aplikacji.

Czym jest (SD) My Places?

(SD) My Places jest to aplikacja dla IPS Community Suite 4, która pozwala użytkownikom w bardzo prosty sposób dzielić się ciekawymi miejscami. Aplikacja w zamyśle powstała z myślą o forach motocyklowych, na których użytkownicy będą mogli dzielić się ciekawymi trasami jakie pokonali w ostatnim czasie. Myśl ta dość szybko została jednakże zweryfikowana i z powodzeniem można ją będzie używać także na forach „samochodowych”, „rowerowych” czy chociażby pieszych wycieczek lub ogólno turystycznych.

Na temat funkcjonalności i tego, co ta aplikacja potrafi przyjdzie jeszcze czas, ale już teraz zapraszam do zapoznania się z filmikiem i zasubsrybowania kanału na YT.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Przeczytaj poprzedni wpis:
Test WD-40 specialist motorbike chain cleaner

Wszyscy wiemy jak ważny jest dobry stan łańcucha w naszych motocyklach, ale czy wszyscy wiemy jak dbać o niego? Łańcuch...

Zamknij