Input your search keywords and press Enter.

(SD) Newsletter 1.1.0 – Zmiany

(SD) Newsletter radzi sobie bardzo dobrze na rynku, jednakże jak każda aplikacja powinien być rozwijany. Nie inaczej jest tym razem. Już niedługo pojawi się wersja 1.1.0 aplikacji, która przyniesie szereg zmian.

Lista zmian

Prezentowanie odsłon

W panelu administratora co prawda znajdowała się kolumna prezentująca ilość wyświetleń danego newslettera, jednakże wartość ta zawsze wynosiła 0. W nowej wersji została zaimplementowana funkcjonalność, która cyklicznie raz dziennie przelicza statystyki wyświetleń newslettera i prezentuje zapisuje te dane, tak aby można było w końcu na liście newsletterów zobaczyć ilość odsłon.

Wsparcie dla IP.Gallery

Do tej pory aby w cyklicznych newsletterach wysyłane były zdjęcia z galerii, trzeba było napisać sobie samemu taki plugin. Od wersji 1.1.0 (SD) Newsletter ma wbudowany plugin obsługujący tę aplikację.

Własne bloki

Własne bloki to nowa funkcjonalność, która umożliwi nam prezentowanie własnych treści w dowolnym miejscu newslettera. Dzięki takim blokom możemy stworzyć wstęp dla cyklicznego newslettera lub jakieś krótkie podsumowanie.

Sortowanie bloków

Od wersji 1.1.0 (SD) Newsletter będzie pozwalał nam na ustawianie własnej kolejności bloków w cyklicznym newsletterze. Dzięki temu sami będziemy decydować o tym jaki blok ma być na którym miejscu.

Zachęcacz do zapisywania się

Na wielu stronach znajduje się popup z informacjami zachęcającymi do zapisywania się do newslettera, dając przy tym realne korzyści. Na przykład, w zamian za zapisanie się do newslettera możemy przyznać x% rabatu na zakup w naszym sklepie. Jest to skuteczna metoda zachęcająca do zapisywania się do newsletterów. Nie inaczej będzie w tym przypadku. Do dyspozycji będziemy mieć także szereg narzędzi, dzięki którym będziemy mogli lepiej dopasować owy popup do naszych wymagań.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Przeczytaj poprzedni wpis:
(SD) Sales Portal Pro
Nowości w (SD) Sales Portal Pro 1.1.0

Jakiś czas temu została wydana wersja 1.0.0 aplikacji [glossary id='1017' slug='sd-sales-portal-pro' /]. Aplikacja jak zawsze jest do nabycia w naszym...

Zamknij