Input your search keywords and press Enter.

(SD) Newsletter 2.0.0 – już jest!

W dniu wczorajszym pojawiła się kolejna aplikacja przeznaczona dla IPS Community Suite 4.1, której jestem autorem. (SD) Newsletter bo o niej mowa, to aplikacja służąca do wysyłki newslettera.Zapytacie pewnie po co mi to, skoro jest wysyłka masowego mailingu do użytkowników wbudowana w forum?

Jasne, że jest ale ona pozwala wysyłać mailing tylko do użytkowników forum. Moja aplikacja daje więcej możliwości, bo zapisać do newslettera może się każdy, nawet gość, który odwiedza naszą stronę a nie posiada konta na forum. Dodatkowo aplikacja pozwala tworzyć cykliczne newslettery. Są to z agregowane treści z aplikacji, które mamy zainstalowane na forum i które wybierzemy, że mają być dołączane do cyklicznej wysyłki. Aktualnie aplikacja obsługuje tylko produkty IPS, czyli Forum, Blogi, Kalendarz, Galeria, Pliki, Sklep i Pages (dawny IP.Content).

Nowa odsłona (SD) Newsletter nie wprowadza nic nowego w samej funkcjonalności, jest tylko nową wersją starej aplikacji :) W kolejnych wersjach będzie to ulegać zmianie, ponieważ mam jeszcze kilka pomysłów do wprowadzenia. Ale o tym szerzej opowiem w odpowiednim czasie.

Jeśli macie jednak jakieś propozycje to chętnie się z nimi zapoznam więc piszcie śmiało.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 

Przeczytaj poprzedni wpis:
Test WD-40 specialist motorbike break cleaner

Najtrudniejszą rzeczą w teście produktu WD-40 specialist motorbike break cleaner jest pokazanie działania tego preparatu, czego nie da się zobaczyć...

Zamknij