Input your search keywords and press Enter.

(SD) Sales Portal Pro 1.2.0 – Podbijanie ogłoszeń

Kilka dni temu opublikowałem wpis dotyczący zmian, jakie się pojawią w (SD) Sales Portal Pro 1.2.0. Dziś postanowiłem opisać kolejną nową funkcjonalność tej wersji, którą będzie możliwość podbijania ogłoszeń.

Czym jest podbijanie ogłoszeń?

Podbijanie ogłoszeń w (SD) Sales Portal Pro będzie działało na zasadzie przesuwania ogłoszenia na samą górę jeśli wybrane jest odpowiednie sortowanie w danej kategorii (sortowanie po dacie malejąco).

Ustawienia podbijania

Dla każdego pakietu, który został wybrany podczas dodawania ogłoszenia można będzie ustawić 3 opcje:

  • Cenę za podbicie
  • Dozwoloną ilość podbić
  • Co ile dni można podbijać ogłoszenie

Cenę za podbicie

Tutaj chyba nikomu nie trzeba tłumaczyć o co chodzi. Ustalamy cenę jaką będzie musiał zapłacić użytkownik za podbicie ogłoszenia. Można ustawić kwotę na 0, wtedy ogłoszenie będzie podbijane od razu.

Dozwolona ilość podbić

Dozwolona ilość podbić to nic innego, jak pula jaką ma do wykorzystania użytkownik. Oznacza to tyle, że użytkownik może podbić ogłoszenie maksymalnie tyle razy, ile wynosi wartość ustawiona dla pakietu. Po przedłużeniu oferty ilość podbić nie jest zerowana.

Co ile dni można podbijać ogłoszenie

Opcja ta pozwala limitować użytkownikom podbijanie. Domyślna wartość to 15 dni. Oznacza to, że użytkownik będzie mógł podbijać ogłoszenie co 15 dni.

Kto może podbijać ogłoszenia?

Ponieważ jest możliwość pobierania opłat za podbijanie, z funkcjonalności tej nie będzie mógł nikt inny korzystać, jak tylko autor danego ogłoszenia.

Jeśli masz jeszcze jakieś propozycje na rozwój (SD) Sales Portal Pro, to możesz je śmiało dodawać w pomysłach dla Sales Portal Pro

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Przeczytaj poprzedni wpis:
(SD) Sales Portal Pro
(SD) Sales Portal Pro – nadchodzi wersja 1.2.0

Nie tak dawno świętowaliśmy wydanie wersji 1.1.0 aplikacji (SD) Sales Portal Pro, a już zaczynam prace nad kolejną wersją. Do...

Zamknij