Input your search keywords and press Enter.

(SD) Sales Portal Pro 1.3.0 – Drobne poprawki funkcjonalności

Przyszedł czas, by zabrać się za wersję 1.3.0 najlepszej aplikacji dla IP.Board czyli (SD) Sales Portal Pro. Na pierwszy rzut idą poprawki istniejących już funkcjonalności takich jak: zmiany w pluginie mapy strony, poprawki hooków, czy zmiany w karuzeli obrazków.

Plugin mapy strony

Plugin mapy strony dostępny jest już od wersji 1.2.0, ale ponieważ nie zawierał wpisów dla newsów, to postanowiłem to trochę usystematyzować. Dzięki temu newsy także będą posiadały swoją mapę. Dodatkowo faq zostało przeniesione do osobnego pliku w celu łatwiejszego zarządzania.

Większe zdjęcia w karuzeli wyróżnionych

Do tej pory karuzela na stronie głównej aplikacji prezentowała zdjęcia w rozmiarze 300px szerokości. Nie wyglądało to do końca zachęcająco, w związku z tym w nowej wersji postanowiłem to zmienić. Od teraz prezentowane będą większe zdjęcia a ich szerokość zależy od tego co ustawimy w ustawieniach aplikacji dla maksymalnego rozmiaru zdjęć.

Poprawki hooków

Z chwilą wprowadzenia aukcji (więcej na temat aukcji przeczytasz we wpisie: (SD) Sales Portal Pro – nadchodzi wersja 1.2.0) w wersji 1.2.0 pojawił się problem z hookami. Problem nie był duży, ale uciążliwy. Chodziło o to, że w przypadku, gdy prowadzona była aukcja, prezentowana była nieaktualna cena oferty.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Przeczytaj poprzedni wpis:
IPSBeyond.pl
Giełda ofert oraz katalog firm, czyli nowości na IPSBeyond.pl

W ostatnich dniach na łamach forum Polskiego wsparcia IP.Board zostały uruchomione dwa nowe projekty: katalog freelancerów oraz giełda.

Zamknij