Input your search keywords and press Enter.

(SD32) Profile – wydane !!!

(SD32) Profile jest aplikacją, która została wykonana na zlecenie i nie będzie dostępna publicznie. Nie zmienia to jednak faktu, że mogę trochę napisać o tej aplikacji. Nie pozostaje mi nic innego jak tylko zachęcić do dalszego czytania niniejszego wpisu.

Zacznijmy od początku. Aplikacja stworzona została dla największego polskiego forum dla rolników – AgroFoto.pl. W związku z tym przy użyciu hooków dodane zostały nowe pola profilów, które dają możliwość definiowania np. posiadanych upraw, hodowanych zwierząt itp. Pola posiadają funkcję auto uzupełniania. Jeśli w bazie nie zostanie odnaleziona jakaś pozycja to po wpisaniu jej przez nas do pola zostanie automatycznie zapisana w bazie. Po akceptacji przez moderatora będzie widoczne to dla wszystkich użytkowników. Dodatkowym możliwością jaką posiada użytkownik jest możliwość zdefiniowania, które pola mają być widoczne dla innych użytkowników forum, a które nie.

Obecnie prowadzę jeszcze małe prace rozwojowe, tak, aby panel administratora posiadał jeszcze dodatkowe możliwości filtrowania bazy oraz możliwości edycji danych użytkownika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Przeczytaj poprzedni wpis:
IPSBeyond.pl
(DB32) Force Regulation – wymuszenie regulaminu

Dzisiejszy wpis będzie trochę inny bo poświęcony jest nie tylko dodatkowi do IP.Board ale także po części prawnym aspektom prowadzenia...

Zamknij