(SD32) Profile jest aplikacją, która została wykonana na zlecenie i nie będzie dostępna publicznie. Nie zmienia to jednak faktu, że mogę trochę napisać o tej aplikacji. Nie pozostaje mi nic innego jak tylko zachęcić do dalszego czytania niniejszego wpisu.

Zacznijmy od początku. Aplikacja stworzona została dla największego polskiego forum dla rolników – AgroFoto.pl. W związku z tym przy użyciu hooków dodane zostały nowe pola profilów, które dają możliwość definiowania np. posiadanych upraw, hodowanych zwierząt itp. Pola posiadają funkcję auto uzupełniania. Jeśli w bazie nie zostanie odnaleziona jakaś pozycja to po wpisaniu jej przez nas do pola zostanie automatycznie zapisana w bazie. Po akceptacji przez moderatora będzie widoczne to dla wszystkich użytkowników. Dodatkowym możliwością jaką posiada użytkownik jest możliwość zdefiniowania, które pola mają być widoczne dla innych użytkowników forum, a które nie.

Obecnie prowadzę jeszcze małe prace rozwojowe, tak, aby panel administratora posiadał jeszcze dodatkowe możliwości filtrowania bazy oraz możliwości edycji danych użytkownika.

Write A Comment

 

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.