Input your search keywords and press Enter.

(SD33) Advanced Reputation System 2.0.1 – wydane

Właśnie ukazała się nowa, jeszcze ciepła wersja (SD33) Advanced Reputation System oznaczona numerkiem 2.0.1

Zmiany są dość kosmetyczne i niewielkie. Na prośbę klienta dodana została informacja kto nam dał reputację w sidebarze na forum i w profilu, a także została wprowadzona możliwość wyświetlenia w historii, jaki był powód dania reputacji. Informacja ta w (SD33) Advanced Reputation System pokazywana jest w postaci chmurki po najechaniu na liczbę punktów. Oczywiście informację tę można wyłączyć w Panelu administratora, jeśli jej nie chcemy pokazywać.

Przy okazji prac nad nową wersję poprawione zostały mniejsze błędy ogólnie nie wpływające na działanie aplikacji, ale które mogły być dość uciążliwe dla administratorów forów. Chodzi tutaj o wyłączenie sidebara na stronie głównej forum. Pomimo ustawienia odpowiedniej opcji ustawieniach aplikacji (SD33) Advanced Reputation System – sidebar nadal się wyświetlał i jedyną opcję aby go wyłączyć było ustawienie jego widoczności tylko w profilu użytkownika.

Nową wersję aplikacji można pobrać ze strony: (SD33) Advanced Reputation System – IPSBeyond.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Przeczytaj poprzedni wpis:
IPSBeyond.pl
(SD33) Topic Prefix – nowy hook

W tym tygodniu rozpocząłem prace nad dość ciekawym zleceniem. Chodzi mianowicie o dodatek (SD33) Topic Prefix. Dodatek jak nazwa wskazuje...

Zamknij