W dniu wczorajszym pojawiła się nowa wersja aplikacji (SD33) Advanced Reputation System oznaczona numerkiem 2.0.3. Nowa wersja nie przynosi co prawda rewolucyjnych zmian, ale mimo to warto je przedstawić.

Nowa odsłona przynosi poprawienie obliczania wartości oceny. W pewnych sytuacjach, mogło się zdarzyć, że mimo iż użytkownik oceniał wypowiedź na minus „-” przyznawany był plus „+”. Wiadomo jest to dość uciążliwy błąd, ale czasami takie się zdarzają… Dodatkowo core aplikacji został zaktualizowany aby obsługiwał poprawnie najnowszą wersję aplikacji IP.Gallery.

Z pozostałych zmian jakie miały miejsce w tej wersji należy wspomnieć o zmianie ikon symbolizujących ocenę. Do tej pory były one oznaczone znaczkiem „+” lub „-„, od teraz widoczne będą odpowiednia zamiast „+” strzałka w górę, raz zamiast „-” strzałka w dół.

Co zyskujemy dzięki (SD33) Advanced Reputation System?

Przede wszystkim aplikacja pozwala nam tworzyć rankingi miesięczne, kwartalne oraz roczne. Dzięki temu możemy przeprowadzić mały konkurs na najpomocniejszego użytkownika roku :)

To jeszcze nie jest wszystko, dzięki historii reputacji, każdy użytkownik może zobaczyć kto, kiedy i jak ocenił. Historia prezentuje login użytkownika, który ocenił wypowiedź, login użytkownika, który został oceniony, wartość punktową jaką użytkownik dostał za wypowiedź, oczywiście czas kiedy wypowiedź została oceniona, a także link do ocenionej wypowiedzi.

Jeśli nadal myślisz, że to mało to napewno ucieszy Cię fakt, że podczas oceniania wypowiedzi użytkownik może podać powód, dlaczego tak a nie inaczej ocenia wypowiedź tego użytkownika…

Wszystkie te funkcje są bardzo ciekawe i przydatne, a jeśli chciałbyś zobaczyć jak aplikacja działa to zapraszam na jedno z forów, które używa tej aplikacji:

Write A Comment

 

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.