Input your search keywords and press Enter.

(SD33) Affiliates System – rozpoczęcie prac nad nową aplikacją

Wpis ten opisuje nową aplikację – (SD33) Affiliates System, która jest pisana z myślą o użytkownikach IP.Board. Podobnie jak poprzednie aplikacje tak i ta, będzie posiadała wiele opcji konfiguracyjnych. Dostępna będzie jak wszystkie moje aplikacje na IPSBeyond.pl.

Czym tak naprawdę jest (SD33) Affiliates System?

Jest to system służący do wymiany bannerów. Sama aplikacja umożliwi nam darmową lub płatną formę wymiany bannerów na naszym forum. Aby możliwa była sprzedaż bannerów na stronie niezbędny będzie do tego dodatek IP.Nexus, który będzie odpowiedzialny za płatności w systemie.

Pełna lista funkcjonalności jeszcze nie jest znana, ponieważ aplikacja jest w trakcie pisania. Do podstawowych funkcjonalności, które będą dostępne napewno można zaliczyć:

  • Możliwość dodawania bannerów
  • Możliwość pobierania opłat za wyświetlanie bannerów
  • Określanie daty ważności reklamy
  • Wyświetlanie losowo reklam na forum
  • Możliwość zarządzania przez użytkownika jego bannerami
  • Możliwość moderowania darmowych wpisów

Wiele funkcjonalności będzie się ukazywać także stopniowo chociażby z tego względu, że nie jestem w stanie napisać wszystkiego co bym chciał od początku, bo trwało by to za długo. Dlatego właśnie (SD33) Affiliates System będzie kolejną aplikacją, która przynosi ciekawe zmiany w każdej kolejnej odsłonie :)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Przeczytaj poprzedni wpis:
IPSBeyond.pl
(SD33) Auto Tagging – mały dodatek do tagwania

Kilka dni temu jeden z użytkowników forum polskiego wsparcia IP.Board zaproponował stworzenie modyfikacji, która automatycznie tagowała by tematy. Uznałem, że...

Zamknij