Input your search keywords and press Enter.

(SD33) Affiliates System – Wydane

I tak oto aplikacja (SD33) Affiliates System ujrzała światło dzienne. Wersja 1.0.0 pozwala na dodawanie bannerów partnerskich oraz sprzedawanie miejsca na stronach partnerów.

Nie jest to jeszcze pełna funkcjonalność, którą chcę wprowadzić do tego dodatku, ale inaczej nie można by było rozwijać aplikacji, jeśli posiadała by pełną funkcjonalność…

Sama aplikacja pozwala prezentować losowe bannery partnerów na stronie głównej w sidebarze oraz na wszystkich podstronach na górze forum lub na dole. Dodatkowo możemy wybrać ile bannerów ma być prezentowane w takich boxach… Dodatkowo możemy sprawić, aby bannery przesuwały się.

Jeśli zdecydujemy się, że umieszczenie banneru będzie darmowe to można włączyć moderowane dodawanie, dzięki czemu będziemy mieć pełną kontrolę nad dodawanymi bannerami. Oczywiście aby sprzedawać wpisy musimy posiadać aplikację IP.Nexus, która będzie odpowiedzialna za zarządzanie płatnościami za sprzedawane bannery.

W planach jest już kolejna odsłona aplikacji, która przyniesie jeszcze więcej zmian…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Przeczytaj poprzedni wpis:
IPSBeyond.pl
(SD33) Advanced Reputation System 2.0.3 – Wydane

W dniu wczorajszym pojawiła się nowa wersja aplikacji (SD33) Advanced Reputation System oznaczona numerkiem 2.0.3. Nowa wersja nie przynosi co...

Zamknij