Parę miesięcy temu jeden z klientów, który obecnie używa aplikacji (DB32) Terrarium directory zgłosił kilka bardzo ciekawych propozycji. W związku z czym postanowiłem spełnić niektóre te prośby i tak zrodziła się idea nowej wersji aplikacji.

Na początku miała to być po prostu wersja 1.1.0. Z czasem jednak okazało się, że zapotrzebowanie na taką aplikację jest coraz większe a co za tym idzie funkcjonalność także powinna być większa… I tak zrodziła się wersja 2.0.0 aplikacji. Dodatkowo ponieważ poprzednia nazwa aplikacji była trochę mylna postanowiłem ją zmienić na (SD33) Company Directory.

Narazie nie mogę zdradzić wszystkich szczegółów dotyczących planowanej funkcjonalności, ale jedno jest pewne – nie będzie ona mniejsza niż obecnie.

Obecnie trwają prace nad aktualizacją i przepisaniem core aplikacji. Niestety, ale żeby wprowadzić pewne nowości trzeba przepisać aplikacje w niektórych fragmentach bo inaczej nie będzie można dalej rozwijać aplikacji.

Przepisałem już część, ale jeszcze chwilę to potrwa zanim skończę… Nie ma się co dziwić to jest najbardziej zaawansowana aplikacja jaką kiedykolwiek napisałem. Mam nadzieje, że nowa jakość, stara cena (albo nowa promocyjna) przypadnie do gustu wszystkim.

Nowa wersja aplikacji podobnie jak stara będzie udostępniona w 2 wersjach językowych Angielskiej oraz Polskiej. Polska wersja będzie polegać na pobraniu spolszczenia i wgraniu go.

Write A Comment

 

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.