Input your search keywords and press Enter.

SeoPilot – podsumowanie testów

Miesiąc temu w wpisie SeoPilot – testy pozycjonowania pisałem o tym, że rozpoczynam testy interface’u pozycjonera w systemie SeoPilot.pl. Dziś przyszedł czas na podsumowanie miesiąca testów. Czy system zdał egzamin i pozycja strony poprawiła się po testach? A może została na tym samym miejscu? Zachęcam do przeczytania dalszej części wpisu aby przekonać się jak wygląda sprawa.

Jak wspominałem wcześniej nie jestem ekspertem w pozycjonowaniu, więc moje odczucia i opinia jest w pełni subiektywna. W poprzednim wpisie pisałem o tym, że wyniki pozycjonowania będę sprawdzać dodatkiem do przeglądarki Chrome o nazwie SEO SERP. Tak też uczyniłem. Testy pozycjonowania dokonałem na 7 słowach kluczowych. Ich początkowa pozycja jest przedstawiona na obrazku poniżej:

Poniżej przedstawiam wyniki po zakończeniu pozycjonowania:

Jak pokazuje powyższy obrazek przyrost pozycji jest bezapelacyjny i znaczący. Nie pozostaje mi nic innego jak w pełni potwierdzić fakt, że system SeoPilot.pl działa i przynosi satysfakcjonujące efekty. Po miesięcznym teście nie mogę nic więcej napisać jak tylko kilka słów podziękowania za danie mi możliwości przetestowania systemu oraz za poprawienie wyników strony w rankingu Google.

Jeśli chodzi o sam interface pozycjonera to w ciągu tego miesiąca uległ zmianie. Co prawda usunięto jedną funkcjonalność a mianowicie wykres pokazujący przyrost strony w rankingu. W zamian tego pojawiła się opcja ręcznego trybu, pozwalającego na tworzenie własnoręczne strategii pozycjonowania.

Jeśli ktoś ma jeszcze jakiekolwiek wątpliwości dotyczące wyboru systemu do pozycjonowania to gorąco polecam system SeoPilot.pl, dzięki któremu nasza strona znajdzie się dużo wyżej w rankingu Google już po pierwszym miesiącu pozycjonowania.

2 komentarze

  • Avatar bed bug bites look like pisze:

    It’s hard to come by knowledgeable people for this topic, however, you sound like you know what you’re talking about! Thanks

  • Avatar optimizacijasajta pisze:

    Hi, all the time i used to check website posts here in the
    early hours in the dawn, because i like to find out more and more.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Przeczytaj poprzedni wpis:
SolutionDEVs
Aktualizacja dodatków dla WHT.pl

Dzisiejszy wpis będzie odrobinę inny, bo będzie dotyczyć prac, które mam do wykonania w celu zaktualizowania dodatków (DB31) Company Testimonials...

Zamknij