Nie jestem pozycjonerem ale poproszono mnie o przetestowanie systemu SeoPilot w kontekście pozycjonowania stron. Testy będą trwały miesiąc a po nich zaprezentuję moją subiektywną opinię jak sprawdza się ten system.

Czy system faktycznie jest taki dobry jak pisze właściciel? Tego jeszcze nie wiem, ale po miesięcznych testach mam nadzieje, że będę w stanie przekazać Wam więcej informacji na ten temat.

Dodałem jedną stronę. Ustawiłem 7 słów kluczowych, które mnie interesują najbardziej. System pozwala nam na wybranie adresu dla danego słowa kluczowego więc tutaj też wybrałem różne podstrony, najbardziej pasujące do słowa kluczowego. Kolejnym etapem było stworzenie tekstów opisowych dla słów kluczowych. I to by było na tyle z opcji stricte związanych ze słowami kluczowymi. Teraz mając do dyspozycji 300zł ustawiłem dla poszczególnych słów kluczowych kwoty jakie uznałem za stosowne dla danego słowa.

Pozostało tylko sprawdzić pozycjonowane słowa kluczowe na jakich pozycjach znajdują się w google.com:

Powyższy obrazek obrazuje na jakich pozycjach jest strona na podane słowa kluczowe. Sprawdzenia dokonałem dodatkiem do Chrome o nazwie: SEO SERP.

Nie pozostaje mi nic innego jak tylko poczekać na rezultat pozycjonowania tym system i podzielić się moimi wnioskami.

3 komentarze

 1. Avatar

  Unikalna oferta SeoPilot.pl!

  Zawodowo zajmujesz się pozycjonowaniem?
  Masz własną firmę, która oferuje usługi SEO?

  Jeśli odpowiedziałeś twierdząco na powyższe pytania, prosimy o kontakt na e-mail ewelina@seopilot.pl, a my zaproponujemy Ci unikalne warunki współpracy!

 2. Avatar

  Testuje SeoPilota dla pozycjonerów od 2 tygodni i muszę przyznać, że jak na razie, wyniki są niezłe. Poczekam, jednak z oceną końcową :)

Write A Comment

 

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.