Input your search keywords and press Enter.

SeoPilot – testy pozycjonowania

Nie jestem pozycjonerem ale poproszono mnie o przetestowanie systemu SeoPilot w kontekście pozycjonowania stron. Testy będą trwały miesiąc a po nich zaprezentuję moją subiektywną opinię jak sprawdza się ten system.

Czy system faktycznie jest taki dobry jak pisze właściciel? Tego jeszcze nie wiem, ale po miesięcznych testach mam nadzieje, że będę w stanie przekazać Wam więcej informacji na ten temat.

Dodałem jedną stronę. Ustawiłem 7 słów kluczowych, które mnie interesują najbardziej. System pozwala nam na wybranie adresu dla danego słowa kluczowego więc tutaj też wybrałem różne podstrony, najbardziej pasujące do słowa kluczowego. Kolejnym etapem było stworzenie tekstów opisowych dla słów kluczowych. I to by było na tyle z opcji stricte związanych ze słowami kluczowymi. Teraz mając do dyspozycji 300zł ustawiłem dla poszczególnych słów kluczowych kwoty jakie uznałem za stosowne dla danego słowa.

Pozostało tylko sprawdzić pozycjonowane słowa kluczowe na jakich pozycjach znajdują się w google.com:

Powyższy obrazek obrazuje na jakich pozycjach jest strona na podane słowa kluczowe. Sprawdzenia dokonałem dodatkiem do Chrome o nazwie: SEO SERP.

Nie pozostaje mi nic innego jak tylko poczekać na rezultat pozycjonowania tym system i podzielić się moimi wnioskami.

3 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Przeczytaj poprzedni wpis:
IPSBeyond.pl
(SD32) Advanced Topics Functions – prace rozpoczęte

(SD32) Advanced Topics Functions zgodnie z wymaganiami jakie postawił klient ma być dość zaawansowaną aplikacją, pozwalającą na pewnego typu operacje...

Zamknij