Firma SolutionDEVs jako lider rozwiązań IP.Board w Polsce wprowadza nowość usługę – szkolenie on-line z zakresu IP.Board. Szkolenia odbywają się za pośrednictwem programu np. TeamSpeak na komputerze klienta, dzięki czemu na bieżąco widzi on co sił dzieje na forum i dokładnie wie co obecnie jest omawiane.

Ponieważ jestem już po przeprowadzeniu kilku godzin szkoleń mógł napisać, że jest to naprawdę oferta warta uwagi. Zapytacie dlaczego? a chociażby dlatego, że jeśli nie mamy wiedzy z zakresu IP.Board takie szkolenie pozwoli nam bardzo szybko poznać zarówno podstawowe rzeczy, jak np. tworzenie nowego forum, po przez bardziej zaawansowane funkcje forum jak tworzenie nowych masek dostępu dla nowych grup a skończywszy na nauce edycji skinów, czy tworzenia dodatków do IP.Board.

Istnieje oczywiście możliwość przeprowadzenia takiego szkolenia za pośrednictwem maila, komunikatora np. GG, czy chociażby szkolenia zrealizowanego bezpośrednio u klienta. W przypadku szkoleń organizowanych u klienta cena takiego szkolenia jest ustalana indywidualnie.

Szkolenie można zakupić bezpośrednio w naszym sklepie.

Write A Comment

 

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.