Dziś kończę moją przygodę z preparatami WD-40. Ostatnim preparatem jaki Wam przedstawię jest WD-40 specialist motorbike wax & polish, czyli wosk w sprayu.

Przygotowania

Motocykl do przeprowadzenia tego testu został umyty preparatem WD-40 specialist motorbike total wash, który dał takie efekty:

Przebieg testu preparatu WD-40

Zgodnie z zaleceniami producenta, preparat naniosłem na powierzchnie, które chciałem wywoskować, a następnie wypolerowałem suchą ściereczką do uzyskania pożądanego efektu. Sama czynność nie trwała długo i była dość przyjemna. W przypadku tego preparatu WD-40 nie natrafiłem na żadne problemy, no chyba, że dla kogoś problemem jest to, iż trzeba wypolerować motocykl, ale na to też jest lekarstwo i zapraszam do zapoznania się z testem preparatu WD-40 specialist motorbike silicone shine

Wyniki testu

Przyznam, że efekt końcowy był dla mnie rewelacyjny. Motocykl lśnił lepiej niż po zakupie i lśni tak nadal co możecie zauważyć na poniższych zdjęciach

Podsumowanie

Ponieważ przetestowałem już całą gamę produktów firmy WD-40 muszę przyznać, że wbrew opiniom niektórych osób w internecie są one naprawdę dobre, a przy tym zachowują dość przystępną cenę. Testowany w tym wpisie preparat kosztuje około 30 zł za puszkę 400 ml. Nałożenie go na motocykl jest dziecinnie proste, a jedyne co musimy zrobić to poświęcić chwilę czasu na dokładne wypolerowanie naszej maszyny :)

Write A Comment

 

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.