Zend Framework od podstaw to książka przeznaczona dla początkujących programistów, którzy nie znają jeszcze dobrodziejstw ZF. Nie oznacza to jednak, że osoby, które znają ZF nie znajdą także czegoś dla siebie.

Moim skromnym zdaniem Zend Framework jest najlepszym obecnie dostępnym na rynku frameworkiem, a ta publikacja jest najlepszym dowodem na to co potrafi ten framework. Do samej książki podchodziłem trochę sceptycznie, ponieważ większość tego typu publikacji, które czytałem ograniczała się do prostych przykładów często nie tłumacząc dokładnie o co w tym wszystkim chodzi.

Naszczęście ta książka jest inna i posiada prawidłowe podejście do tematu, tzn takie, w którym ktoś kto pierwszy raz siada do Zend Framework jest w stanie zrozumieć jak się tworzy kontroler, jak dokonać personalizacji naszej aplikacji itp.

Jak już wspomniałem na wstępie, książka przeznaczona jest dla początkujących i średnio zaawansowanych. Osoby, które znają ZF bardzo dobrze, raczej nie znajdą nic ciekawego w tej publikacji.

Moim skromnym zdaniem książka jest warta zakupu i jeśli ktoś się jeszcze waha to polecam tą książkę. Dostępna jest ona w księgarni Helion: Zend Framework od podstaw.

Write A Comment

 

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.