W ubiegłym tygodniu został wprowadzony szereg zmian na stronie Polskiego Supportu IP.Board – IPSBeyond.pl. Zmiany te były podyktowane poszerzeniem zarówno oferty firmy SolutionDEVs jak wprowadzeniem nowości na forum.
Pierwszą zmianą jaka została wprowadzona to nowy regulamin forum. Regulamin ma za zadanie ustandaryzować usługi świadczone przez moją firmę. Kolejną zmian jaka została wprowadzona było uruchomienie sklepu. Do tej pory na IPSBeyond.pl można było zakupić tylko modyfikacje, a od ubiegłego tygodnia istnieje możliwość także zakupienia instalacji forum, aktualizacji forum, wsparcia technicznego oraz reklam wyświetlanych w serwisie. Zmiany także dotknęły rangę premium. Od teraz nie trzeba już kupować rangi na rok, by mieć dostęp do różnego rodzaju przywilejów. Dostępne są trzy rodzaje pakietów rangi premium: ranga premium na 3 miesiące, ranga premium na 6 miesięcy oraz ranga premium na rok.

To jeszcze nie są wszystkie zmiany jakie planuję wprowadzić na forum, ale niespodzianki trzeba dawkować użytkownikom, żeby nie mięli za dużo przyjemności na raz.

Zapraszam wszystkich gorąco do zapoznania się zarówno z nową ofertą jak i do uczestnictwa w życiu forum.

Write A Comment

 

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.